Lajmet e fundit

06 / Mars / 2010

Ushtrimet bėjnė diēka tė mahnitshme pėr shėndetin tuaj. Ndoshta nuk ėshtė diēka qė

Lexo më shumë...

Ku gjindemi ne?

Kliko këtu...

Takat e larta dėmtojnė shpinėn dhe kėmbėt

08 / Mars / 2010
Ekspertėt kritikojnė kėpucėt dhe sandalet moderne, duke u dhėnė femrave disa kėshilla tė vlefshme...

Lexo më shumë...

Aktiviteti fizik ėshtė i domosdoshėm pėr tė patur njė shėndet tė mirė fizik dhe mendor.

06 / Mars / 2010
Sipas Organizatės Botėrore tė Shėndetėsisė, njerėzit qė bėjnė rregullisht aktivitet fizik tė moderuar, kanė mė pak mundėsi tė preken nga sėmundjet kronike si diabeti tip 2, sėmundjet kardio-vaskulare, sėmundjet tumorale apo sėmundjet mendore.
Aktiviteti fizik i moderuar pėrfshin ecjen e shpejtė, ...

Lexo më shumë...
Të gjitha artikujt...

Skema Anatomike

Kliko këtu...

Galeria

Kliko këtu...

Konsultim ONLINE

Kliko këtu...

Kontakti

Kliko këtu...

Copyright © 2008/2009 - Fiziomed - Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Dizajnuar & Zhvilluar: DIZAJNSHQIP